dagniabruvere.com

Baiba Zūzena

Jā, Sulukūre izmainīja manu dzīvi. Pēc tās es daudz labāk apzinos savu ķermeni. Es sajūtu, kā katra mana ķermeņa šūna man ir pateicīga, ka esmu to iztīrījusi un piepildījusi ar tīro enerģiju, ko sniedz dabas radītais brīnums – augļu un dārzeņu sulas. To vieglumu, mieru un domu skaidrību, ko ieguvu pēc Sulukūres, tik ļoti gribas saglabāt, ka esmu pamatīgi mainījusi savus ikdienas ieradumus. Paldies, Dagnija, ka Tu radīji šo burvīgo programmu un paldies visiem tiem cilvēkiem, kurus esmu satikusi Dagnijas klubiņā un ar kuriem kopā es turpinu augt un pilnveidoties. Sirsnībā – Baiba

Ilze Palma

Paldies Tev liels! Iet man tiešām lieliski! Enerģijas lādiņš ne tikai darbojas, bet man liekas jau ir vismaz dubultojies. Pārņēmis tāds prieks par dzīvi un ikkatru dienu, kas man dota, ka varētu samīļot visus garāmgājējus un pateikt paldies, ka viņi ir :-))) Šeit arī viena mana bilde, kura uzņemta drīz pēc sulu kūres, ar kuru nosūtu Tev savu smaidīgo paldies un arī tos virtuālos rododendru ziedus! Lai Jums arī turpmāk daudz, daudz laimīgu klientu un veiksme vienmēr ir blakus!

Gvido Kakliauskas

I am happy to be here.

Aija Vipule

......... atgriežoties mājās no sulu kūres, es uzvelku savus mīļākos džinsus un palēkdamās dodos pirkt jaunu drēbju kārtu. Mans ķermenis ir sakopts, liekie kilogrami zuduši. Veselīgs miegs, pazūd noguruma loki zem acīm, esmu priecīga, smaidīga un jautra. Izmainās garšas sajūtas, gribās tikai un vienīgi vienkāršas, tīras lietas. Man patīk šī sajūta. Tā ir Burvīga. Tā pieder man.

Ingrīda Latimira

Savās ikdienas rūpēs un darbos cilvēki visbiežāk aizmirst paši par sevi. Taču bībelē ir rakstīts - Mīli citus kā sevi pašu. Tāpēc Sulu kūre man liekas ārkārtīgi vērtīgs pasākums, lai katrs no mums, kas piedalās mācītos mīlēt sevi. Mūsu organismam arī ir nepieciešama tehniskā apkope - sākot no pshiholoģiskas, beidzot ar fizisku. Sulu kūre, vismaz man to dod. Pozitīvi cilvēki, pozitīvas domas, pozitīvs uzturs - POZITĪVA DZĪVE. Pozitīva dzīve - veiksme, laime, prieks un veselība.

Diana Margene

Pateicoties trim dienām sanatorijā "Jentarnij Bereg", esmu palikusi sava ķermeņa "sargātāja un uzklausītāja". Jau vienpadsmito dienu turos, pamazām paliekot slaidāka, ko pamana arī apkārt esošie. Ir ļoti jauka sajūta- LIELS Paldies par to! Paldies visai Jūsu komandai, kas veltīja savu uzmanību mums: enerģiskajai un sirsnīgai Agritai, kas bija gan mamma, gan draudzene, ar kuru varēja apmainīties ar savām domām, izjūtām un emocijām; gādīgajai Ingai par gardajām maltītēm, kas neļāva domāt par bada sajūtu; visiem lektoriem, kas lika izprast saikni starp mūsu prātu un ķermeni; visiem tiem cilvēkiem, kas rūpējās par mūsu ķermeņu labsajūtu, tādējādi pastiprinot morālo gandarījumu... Mana enerģija vairojas ar katru dienu. Es skatos uz notikumiem un cilvēkiem savādāk, ir sajūta, ka esmu atgriezusies mājās kā citplanētietis ar pilnīgi savādāku Dzīves uztveri kā līdz šim. Es sāku ņemt vērā pati sevi... Saprotu, ka tas ir tikai sākums ceļā uz harmoniju pašai ar sevi, jo darāmā vēl ir ļoti daudz...

Sergejs Komarovs

Sulukūre - tā ir atpūta ķermenim, dvēselei! Tā ir vieta, kur tiek dota iespēja aizdomāties par veselīgu dzīves veidu! Es Sulukurē biju vairāk nekā pirms diviem gadiem un vēl līdz šim brīdim dzīvoju un pinlveidojos pēc Sulukurē iegūtajām zināšanām. Vēlos pateikt Dagnijai lielu paldies par to, ka manā dzīvē tāda iespēja tika dota!

Ilze Rūdolfa - Kristovska

Tu šobrīd neesi laimīga, Tu sev nepatīc, jo esi resna un dzīves nogurusi. Es droši saku Tev, ka Tu sevi nemīli. Bet kaut kur dziļi Tevī kāda balss saka, ka „kaut ko” vajadzētu darīt. Es Tevi gribu uzrunāt un iedrošināt nedarīt vienkārši atkal „kaut ko”, bet darīt konkrēti, šeit un tagad – tūlīt. Piesakies un brauc uz SULUKŪRI pie Dagnijas Brūveres. Tur Tu iegūsi receptes savai turpmākajai dzīvei. Tā nebūs tikai 5 dienu diēta, bet grūts, mīlestības un prieka pilns ceļojums pašai pie sevis. Protams, kā balva par pacietību būs arī zudušie kilogrami un centimetri, bet galvenais – Tu iegūsi sev labāko un vienīgo patieso draugu – pati sevi. To novēlot Tev- Ilze Rūdolfa - Kristovska

Silvija Brice
Tulkotāja

Ja tu mīli sevi – tad brauc uz sulu kūri. Ja vairs nemīli sevi un ir pazudis pamats zem kājām – brauc uz sulu kūri. Tevi sakārtos, apčubinās, iedvesmos, un tev būs iespēja turpināt labāk, nekā veicies līdz šim. Vismaz ar mani tā ir noticis jau divas reizes, un ceru, ka notiks vēl. Brīnišķīga gaisotne, gādība un neviltota sirsnība ik uz soļa, masāžas un procedūras, kuras, šķiet, veic elfas, nevis masieres. Ik rītu mazs sports lieliskas treneres vadībā – tieši tik daudz, lai rastos stimuls un lai pēc sulu kūres atsāktu sportot nopietni. Aizmirstas steiga un pašpārmetumi, atgriežas miers un ticība sev. Un piedevām paunāties atnāk cilvēki, kas savā jomā zina apbrīnojami daudz un ir ar mieru dalīties šajās zināšanās. Ne tikai par ēšanu vai neēšanu. Drīzāk jau par dzīvošanu un sevis apjēgsmi. Paldies!

Evija van der Bēka

Sulu kūre nav par pārtikšanu no sulām, tievēšanu un dažādām procedūrām, kā dažiem varētu likties. Tā ir vieta, no kuras mēs, darba dzīves un ikdienas problēmu pagurdinātās, atgriežamies laimīgas, rūpes un mīlestību izjutušas (Agritiņai vismīļākie sveicieni ), jaunai dzīvei un labiem darbiem iedvesmotas. Kaut arī mana pieredze bija 4 fiziski smagas dienas un tikai pēdējā citu aprakstītās labsajūtas mākoņos tīta, tagad, pēc mēneša, varu teikt, ka dzīve iedalījusies posmos PIRMS un PĒC Sulu kūres. Un tiem, kas vēl domā, braukt vai nebraukt pie Dagnijas, noteikti brauciet, citādi nekad neuzzināsiet, cik forša dzīve ir PĒC Sulu kūres

Ineta Kaužēna

Šis pasākums (manā gadījumā Zemeņu kūre) būtu jāiekļauj katras Sievietes dienaskārtībā! Ko nu tur daudz izsaukties "Fantastiski!" un "Kolosāli!", tas viennozīmīgi ir must have katrai sezonai! Mazliet personīgāk varu teikt ka tas man ATGĀDINĀJA ka esmu ne tikai vislabākā, mīļākā, varošākā mamma savam dēliņam, bet arī skaista gudra un mīloša Sieviete sev un savam Vīrietim. Paldies Dagnijai un viņas lieliskajai komandai! Turiet buru!

Inguna Gruzniņa

Pat tad, ja tu dzīvē jūties ļoti labi, ir vērts izbaudīt Sulukūres jaukumus. Ļaut, lai kāds cits par tevi rūpējas, un palaist savas ikdienas rutīnu ganībās. Piedzīvot, ka tik vienkāršas un pieejamas lietas kā svaigi spiestas sulas patiesi organismam sniedz tonusu. Iepazīties ar jaukiem cilvēkiem un mācīties vērtīgas atziņas, pārbaudot, vai tās der arī tev. Atbraucot mājās, sāku celties 30 minūtes āgrāk (bet es esmu absolūta PŪCE!), lai izspiestu sev sulu. Mans desmitgadīgais Jānis, pagaršojis sulu maisījumu, ātri izlēma, ka arī viņš tādu grib. Nu Jānis ceļas visagrāk, sagatavo burkānus, ābolus un apelsīnus spiešanai, bet es spiežu sulu sev, Jancim un abām viņa māsām, kurām ir 16 un 18 gadu, bet kuras diemžēl arī no rīta nevar piecelties... Gadās, ka Jānis procesā iesaista arī tēti... Lai Dievs mums ir žēlīgs turpmāk, bet pagaidām vīrusi un citi līdzīgi mošķi mums gājuši secen. Paldies Dagnijai par kūri – dažreiz vienkārši ir vajadzīgs kāds, kurš noliek atspēriena dēlīti īstajā laikā un vietā...

Antra Apine
Pārtikas tehnoloģe

Nekad neaizmirstams pasākums... Pašai šķiet, ka esmu pilnīgi cita, ne tāda, kāda biju pirms šīs Sulukūres, kas izpaužas pilnīgi jaunā un pozitīvā domāšanā, arī uzskats par dzīvi ir mainījies. Kūres laikā atbrīvojos ne tikai no dažiem liekiem kilogramiem, bet arī no nevajadzīgām un nomācošām domām. Varētu teikt, ka šāda Sulukūre ne tikai sakārto cilvēka gremošanas traktu, bet arī viņa uzskatus par veselīga dzīvesveida nepieciešamību, kas ietver attiecības ar ēdienu. Proti, tagad es stingri piedomāju pie tā, ko ēdu, jo no tā ir atkarīga mana pašsajūta. Ja jūtos nogurusi, tad neēdu tādu pārtiku, kas vēl vairāk atņemtu man spēku un enerģiju, tādā gadījumā tagad priekšroku dodu tikko izspiestai dārzeņu sulai. Šīs piecas dienas bija fiziska un dvēseliska atpūta un arī pozitīva slodze fiziskajam ķermenim. Vajadzīgs viss, ko var darīt ar prieku, un man ir prieks justies viegli un labi! LIELS PALDIES DAGNIJAI par Sulukūri!

Dace

Nav daudz lietu dzīvē, kas šķistu tikpat patīkamas kā sevis lutināšana un mīlēšana. Šīs pāris dienas man deva iespēju saprast, cik daudz laba patiesībā es varu darīt sev, mīlot sevi un padarot sevi par mīlamu. Pēc Sulukūres jūtos tik labi, ka gribu, lai arī visi pārējie justos tāpat. Mīliet sevi, un tad mīlēs arī jūs!

Lienīte Caune
CBB konsultāciju biroja direktore

Fiziska un garīga atpūta.Tas ir tas, ko katrs no mums reizēm vēlas iegūt. Un, ja tas izdodas vienlaikus - gan atpūtināt ķermeni, gan atslēgt prātu no ierastā ikdienas ritma - tas vienkārši ir labi.

Daina Sirlaka

Vakardiena - vēsture. Rītdiena - noslēpums. Šodiena - dāvana. Tad, lūk, tieši šodienu ir iespējams izbaudīt tādā fantastiskā pasākumā kā Sulukūre. Tas ir kā klusums pirms vētras. Iespēja ieklausīties sevī, sakārtot un apturēt neprātīgi auļojošās domas un atbildēt uz daudziem kāpēc. Tas ir labs sākums... sevis mobilizēšanai, sakārtošanai, attīrīšanai, prioritāšu apzināšanai utt., kas nu kuram svarīgi. Tā ir vēl viena iespēja, kas tiek dota katram, kurš apmeklē Sulukūri, iepazīt un izprast sev vistuvāko... pašam sevi.

Andis Zvīgulis

Tas bija negaidīti labi un nebūt nebija grūti. Mana sākotnējā vēlme bija atbrīvoties no uzkrātā noguruma un stresa, kas piepildījās pilnībā. Bez tam atvadījos arī no dažiem kilogramiem liekā svara, kas ir kā bonuss iepriekš minētajam. Pirmo reizi mūžā man bija izdevība piedalīties tādās sev netipiskās nodarbēs kā joga, dažādi dejas soļi, zemūdens masāžas un tā tālāk un tā joprojām. Paldies kūres organizatoriem! Esmu diezgan drošs, ka nākotnē tiksimies atkal.

Aigars Bogdanovičs

Esmu jau piedalījies divās kūrēs. Uz pirmo kūri devos ziņkāres dzīts - kas tas ir un vai es to varu. Otrā kūre jau bija savu sajūtu nostiprināšana. Tagad droši varu teikt, ka tas ir tā vērts. Tā nebija tikai lieko kilogramu nodzīšana. Man tā bija jaunas dzīves filosofijas pieņemšana. Es domāju, ka daudzi vēl nav novērtējuši šo iespēju - piecas dienas veltīt vienīgi un tikai sev: savam ķermenim, savai veselībai un garam. Katrā ziņā varu apgalvot, ka šis pasākums kaut ko manā domāšanā mainīja. Un šobrīd uz dzīvi skatos mazliet citā kvalitātē. Paldies organizatoriem un arī lektoriem, kuri, kā man šķiet, iegrozīja manu domāšanu pareizākās sliedēs. Noteikti vēl piedalīšos!

Gunta Strade

Vēlreiz paldies: 1) par pozitīvo attieksmi; 2) par iespēju ieklausīties lieliskajos savas jomas speciālistos; 3) par iespēju izjust profesionālu masieru rokas un 4) par iespēju vingrot sava darba entuziasta vadībā. Paldies par pakalpojuma kvalitāti! Turpinu iesākto un jūtos ļoti labi. Vīrs braši turas līdzi, arī viņu man izdevās pārliecināt, pat negaidīti viegli! Nopirku grāmatu Kā ēdīsi, tā dzīvosi, vīrs aizrautīgi lasa. Un katru dienu prasa, vai to var ēst? Vai to kopā ar to var ēst, utt. Man liels prieks par to. Teicu, ka tagad vajadzēs iet uz tirgu pirkt īstos labumus, viņš uzreiz uzņēmās šo pienākumu, jo tirgus viņam ļoti patīk :)) Lieliski! Sulukūre ir labs starta ceļojums harmonijas meklējumos. Tā pārliecina, dod iedvesmu neapstāties un arī uzliek pienākumu ceļā saukt līdzi mīļos. Un viņi nāk... Lieliski!

Kristīne Elste - Grauba

Izvēlējos apmeklēt Sulukūres īpašo vasaras programmu ar nosaukumu Zemeņu kūre divu iemeslu dēļ: pirmkārt, lai piecu dienu atpūta veselīgā vidē būtu ne tikai relaksējoša, bet arī lietderīga un zināšanas papildinoša, otrkārt, biju priecīga, ka šajās dienās varēs arī – ēst. Raizējos, vai tikai sulu dzeršana nepārvērtīsies par izturības pārbaudi, tāpēc arī izvēle bija par labu ogām. Rezultāts – zemenes, mellenes, avenes, upenes un citas ogas – visdažādākajos veidos pagatavotas – deva tādu enerģijas un vitamīnu devu visai vasarai kā nekas cits. Un, protams, kur nu vēl daži liekie kilogrami, kas nobijās no vitamīniem un pazuda! Zemeņu kūres programmu pilnīgi noteikti iesaku visiem, kuri vēlas vasarā atpūsties ar baudu (veselīgs uzturs, svaigs gaiss, masāžas, ūdensprocedūras!), uzņemt daudz vitamīnu, ieklausīties ārstu un uztura speciālistu padomos un, protams, mainīt savus un ģimenes ikdienas paradumus attiecībā uz veselīgu uzturu un dzīvesveidu, jo nekas nav svarīgāks par savu un savu vistuvāko cilvēku veselību! Liels paldies Dagnijai par iedvesmu! Zinu, ka noteikti izmēģināšu arī Sulukūres programmu ar sulām!

Ilze Palma

Pirms došanās uz Sulukūri daži jautāja, ja tik ļoti gribas no visa atpūsties, vai labāk neesot braukt uz dienvidu zemēm? Sākumā arī pati mazliet šaubījos par savu izvēli, bet, ierodoties Sulukūrē visas šaubas pazuda un nevienu brīdi neatgriezās. Sulukūre man bija kā brīnišķīgs ceļojums pašai pie sevis caur jaunām zināšanām, interesantām sarunām, ieklausīšanos savā dvēselē un, protams, sulām. Taču papildus tam visam secināju, ka tik karaliski atpūsties līdz šim vēl nebija izdevies! Tik tiešām liels paldies par šo iespēju, un ikvienam novēlu kaut reizi doties šajā ceļojumā!

Ieva Judinska

Ir notikumi, pēc kuriem dzīve nekad vairs nav tāda kā agrāk. Pilnīgi droši varu apgalvot, ka man Sulukūre ir bijis notikums, pēc kura dzīve kļuvusi citādāka. Tās sajūtas, ko ieguvu pēc pirmās Sulukūres, liek man atgriezties tajā vēl un vēl. Pusotra gada laikā Sulukūrē esmu bijusi jau trīs reizes, un trešā noteikti nav pēdējā! Sulukūre nav tikai vieta, kura iegūt neizsakāmu vieglumu ķermenim, tā ir arī vieta, kurā uzdot un atrast atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem, iegūt citu redzējumu. Dziļāku. Esmu droša, ka jūsu dzīve pēc Sulukūres būs citādāka. Vieglāka!

Anna Peipiņa

Savā mūžā nebiju izdzērusi tik daudz sulu, dzirdējusi tik daudz jautru un nopietnu pastāstu un tik daudz laika veltījusi sarunām ar jūru un pašai sevi kā šajās dažās dienās. Man ļoti patīk piedzīvojumi, un arī Sulukūre ir mazliet piedzīvojums, kurā vari atklāt ko jaunu par pasauli, par veselīgu dzīvesveidu un par sevi. Un vēl tā ir laba iespēja padzīvot lēnāk. Varbūt, lai saprastu, ka tas trakais dzīves ritenis ir mazliet jāpiebremzē, bet varbūt, lai saprastu, ka viss kārtībā. Vajag tikai pa brīdim palutināt un pasaudzēt sevi.

Agita Putāne

Nekas nevar būt jaukāks, kā justies harmonijā ar savu garu un fizisko ķermeni.

Helga Dancberga

Tās bija brīnišķīgas dienas. Novēlu to katrai sievietei. Mīļie bērni un vīri, nosponsorējiet savas māmiņas un sievas! Kad viņas atgriezīsies mājās, tas jums desmitkārt atmaksāsies visādos veidos. Un, ja jūs arī tur paši piedalītos, tad jau vispār... Veselība, izglītība - tas ir vienīgais saprātīgais naudiņas ieguldīšanas veids!

Vija Beinerte

Trīs dienas ārpus laika un gravitācijas – tā nosaucu eseju, ko uzrakstīju uzreiz pēc atgriešanās no Sulukūres (tā publicēta žurnālā “Una” šā gada numurā). Biju domājusi, ka vēlreiz ļaušos sevis lutināšanas priekiem kaut kad pavasarī vai vasarā, taču jau nākamajā mēnesī atkal devos uz Jūrmalu. Tagad zinu, ka esmu kļuvusi atkarīga.

Elizabete Bruksle

Pēc kārtīga darba jānāk kārtīgai atpūtai. Kurš gan no mums nepazīst pārslodzi, ilgstošu miega trūkumu, spēku izsīkumu un motivācijas zudumu un kurš gan no mums nav sarunājies ar sevi, izprasot kādu brītiņu atelpas? Sākumā es neticēju savām sajūtām. Biju atpūtusies un pavisam nemanot atbrīvojusies no liekām domām, liekām gastronomiskām iegribām un arī liekā kilograma. TĀ es jutos pēc piecām dienām Sulukūrē!

Baiba Sipeniece

Cik vien sevi atceros, tik atceros arī cīņu ar savu korpusu. Nekas neparasts tas nav, tomēr jāņem vērā, ka katrs no mums ir pietiekami unikāls veidojums - un kas der visiem neder nekam. Sulukūre tomēr man šķiet ļoti piemērota plašām ļaužu masām, jo virsuzdevums pirmām kārtām ir ķermeņa lutināšana, izmantojot iespēju atbrīvoties no tiem nieka liekajiem kilogramiem. Un, ja cilvēkam, līdzīgi kā man, vēlme lutināt savu ķermeni uznāk lēkmjveidā, tad Sulukūres piedāvājums ir ļoti piemērots.

Kristīne Opolais

Esmu sajūsmā par to, kas notiek Sulukūrē!!! Biju jau divas reizes un drīzumā braukšu trešo reizi! Brīnišķīga iespēja attīrīt ne tikai savu ķermeni, bet arī smadzenes! Atslēgties no ikdienas problēmām, stresa un uzzināt daudz jauna par to, ko ēdam un kā tas ietekmē mūsu organismu!

Rēzija Kalniņa

Sulukūre - pamats, atspēriens, skola, bauda, disciplīna, pašcieņa. Pēc Sulukūres, ar prieku skatoties spoguļattēlā, atceros teicienu: "Veselā miesā vesels gars." Es noteikti atgriezīšos!