dagniabruvere.com
dagniabruvere.com

Kāpēc Tev radīta Sulukūre?

Sulukūre ir ideja par tīru un atjaunotu organismu. Par tīru pamatu, uz kā būvēt kvalitatīvāku, piepildītāku dzīvi. Sulukūrei ir divi primāri uzdevumi – palīdzēt justies labi fiziski, lai spētu augt garīgi. Un otrādi.

Programmu un pasākumu kopums būvēts, iedziļinoties pašā smalkākajā iespējamajā līmenī – organisma šūnu veselībā.

Ik dienas mūsu organismā mirst un no jauna rodas miljoniem šūnu. No to veselības ir atkarīga mūsu pašsajūta, organisma ilgtspēja un cīņa ar novecošanos. Jaunās šūnas glabā informāciju, ko tām nodod vecās – tas ir nebeidzams process. Tās pārmanto visu labo un arī ļauno – tai skaitā bojājumus, ko radījusi nepareizas pārtikas lietošana, stress un kaitīgi apkārtējās vides faktori. Organisma saindēšanās šūnu līmenī ietekmē mūsu fizisko, psihisko un garīgo veselību. Ar laiku šī uzkrātā informācija kļūst par galveno iemeslu, kāpēc iegūstam hroniskas kaites un pāragri novecojam.

Sulukūres uzdevums - panākt saindēto šūnu attīrīšanos un atjaunošanos.

Sulukūre ir vairāku dienu meditatīva izraušanās no ierastā ritma, no pierastās kārtības. Tā ir iespēja būt tikai sev, apzināties sevi, pilnveidot sevi garīgi un fiziski. Pēc Sulukūres rodas pacēlums, lidojuma un harmonijas sajūta.

Vairāk →

Sulukūres programmas Tuvākie datumi
3 Dienu Programma Baltic Beach 400 EUR 01.01.1970 - 01.01.1970
5 Dienu Programma Baltic Beach 640 EUR 01.01.1970 - 01.01.1970

Atsauksmes

Inguna Gruzniņa

Pat tad, ja tu dzīvē jūties ļoti labi, ir vērts izbaudīt Sulukūres jaukumus. Ļaut, lai kāds cits par tevi rūpējas, un palaist savas ikdienas rutīnu ganībās. Piedzīvot, ka tik v...

Silvija Brice
Tulkotāja

Ja tu mīli sevi – tad brauc uz sulu kūri. Ja vairs nemīli sevi un ir pazudis pamats zem kājām – brauc uz sulu kūri. Tevi sakārtos, apčubinās, iedvesmos, un tev būs iespēja turpināt lab...

Vairāk →